Sventes vidusskola uzvar stafetēs arī Latgales reģionā, Latgalē startēja arī novada florbolisti

5.aprīlī Sventes vidusskolā pulcējās sešas Latgales reģiona skolu komandas, lai noskaidrotu stiprāko stafetēs “Drošie un veiklie”. Programmā bija iekļautas 7 stafetes ar populārāko sporta spēļu – basketbola, futbola, florbola spēles pamatelementiem, kā arī vienkārši veiklības un vieglatlētikas elementiem. Komandās piedalījās 5.un jaunāku klašu skolēni.

No pirmajām stafetēm iezīmējās līderu trio Sventes vidusskola, Ludzas 2.vidusskola, Ilūkstes 1.vidusskola, kuras pārsvarā atsevišķās stafetēs ieņēma vietas pirmajā trijniekā, tomēr Sventes vidusskolas bērni bija labāki, gandrīz visās stafetēs esot pirmie. Pirms pēdējās izšķirošās stafetes sventieši bija iekrājuši lielu handikapu un viņus vēl varēja apsteigt tikai Ludza, ja ieņemtu pirmo vietu, bet sventieši paliktu pēdējie, taču Sventes vidusskolas mazie sportisti tādu iespēju Ludzas 2.vidusskolai nedeva, startējot vienā pārī, mājinieki noķēra Ludzu par apli un droši izcīnīja 1.vietu gan šajā stafetē gan kopvērtējumā, balvā saņemot lielu kausu, medaļas un diplomus. Otrajā vietā ierindojās Ludzas 2.vidusskola un trešajā Ilūkstes 1.vidusskola, kuras bērni, parādot izcilu individuālo meistarību pārliecinoši uzvarēja futbola stafetē.

Gadu iepriekš Sventes komanda Latgales reģiona stafetēs, neveiksmīgi startējot tieši pēdējā stafetē izlaida no rokām uzvaru un palika otrie, tāpēc prieks par uzvaru šajā gadā bērniem bija dubultliels. Komandu sacensībām gatavoja skolotāji Alla un Jānis Petrovski. Uzvara tika izcīnīta pateicoties skolotāju un bērnu ieguldītajam lielajam darbam. Visu skolu pārstāvji pateicās par galvenā tiesneša Jāņa Petrovska vadītās tiesnešu brigādes profesionālo darbību un visu sacensību laikā ne no viena viesu skolu pārstāvja neizskanēja pārmetumi tiesnešiem par kādu pārkāpumu vai tiesāšanu par labu mājiniekiem, kas arī var teikt ir nebijis gadījums, jo parasti, sevišķi stafetēs, emociju uzplūdā komandu pārstāvjiem liekas, ka tiesāšana nenotiek taisnīgi un ir lieli strīdi un pārmetumi, kā jau minēju šogad nebija ne viena tāda gadījuma, par ko liels paldies Jānim Petrovskim par veiksmīgo sacensību organizēšanu.

Martā vēl 2 Daugavpils novada skolas piedalījās Latgales reģiona sacensībās. Vispirms florbolā vidusskolu zēniem Sergeja Pavlova trenētie Špoģu vidusskolas zēni izcīnīja 2.vietu savā apakšgrupā un iekļuva pusfinālā, tur gan nācās zaudēt vēlākajiem turnīra uzvarētājiem – Nautrēnu vidusskolai un spēlē par 3.vietu Dricānu vidusskolai, izcīnot turnīrā 4.vietu. Tik labi neveicās Kalupes pamatskolai, kuri sacentās florbolā 9.un jaunāku klašu zēniem, kuri 6 komandu konkurencē izcīnīja 1 uzvaru, reizi cīnījās neizšķirti un ieguva 5.vietu

Rezultāti:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *