Sventes vidusskolas 12. klases skolniece Ludmila Smertjeva veiksmīgi aizstāvēja zinātniski pētniecisko darbu angļu valodā Latgales reģionālajā konferencē

23. martā  Daugavpils Universitātē notika 6. Latgales reģiona vispārējās vidējās izglītības iestāžu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konkurss, kurā  veiksmīgi piedalījās Sventes vidusskolas 12. klases skolniece Ludmila Smertjeva ar savu pētījumu angļu valodniecības un ārzemju literatūras zinātnes un vēstures nozarē un izcīnīja 3. pakāpes diplomu. Skolnieces darbs tika izvirzīts uz valsts konferenci, kura no 2015. gada 24. aprīļa līdz 26. aprīlim notiks Rīgā.

Šai skolniecei tas jau ir otrs nozīmīgs sasniegums valodās, jo šajā mācību gadā septembrī viņa kļuva par Ģētes institūta izsludinātā starptautiskā konkursa vācu valodā: „Ostseeforscher” uzvarētāju un tika apbalvota ar braucienu uz Vāciju, kur skaistajā pilsētā Eckernförde pie Baltijas jūras Ludmilai bija iespēja gan izbaudīt brīnišķīgas ekskursijas, gan uzlabot savas zināšanas vācu valodā speciālajos kursos, saņemot internacionalo Ģētes institūta piešķirto sertifikātu par vācu valodas zināšanu līmeni. Interesantus video un fotogrāfijas var apskatīties šajā interneta vietnē: http://blog.goethe.de/ostsee. Abos konkursos skolnieci gatavoja un atbalstīja vācu un angļu valodas skolotāja Ella Balaško.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *