Sventes vidusskolas 9.-12. klases skolēni mācību ekskursijā uz Rīgu

2016.gada 20. oktobrī Sventes vidusskolas 9. – 12.klases skolēniem tika organizēts mācību brauciens uz Rīgu.

Braucienu organizēja skolotāji: A. Aņisimova, S. Drugoveiko. Brauciena mērķis: iepazīstināt skolēnu ar “Laimas” šokolādes muzeju un Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskā centra darbību.

Saldumu zīmogs “Laima” ir lielākais un atpazīstamākais šokolādes un saldumu ražotājs Baltijā kopš 1870.gada.

2013.gadā izveidotais “Laimas” šokolādes muzejs ir vieta, kur ir iespēja iepazīties ar šokolādes tapšanas tradīcijām un aizraujošā veidā gūt ieskatu šokolādes ražošanas un vēstures līkločos.

Muzejs apmeklētajiem piedāvā ne tikai produktu prezentāciju un eksponātu apskati, bet arī iespēju pašam izmēģināt savas prasmes šokolādes veidošanā.

Vēl šajā dienā apmeklējām Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmisko centru. Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs 3. oktobrī – Pasaules arhitektūras dienā – kļuva par Gada balvas Rīgas arhitektūrā 2016. gada laureātu.

Mūsdienīgās laboratorijās ķīmijas fakultātes 1.kursa studenti novadīja skolēniem praktisko nodarbību ķīmijā ar eksperimentiem un pēc tam notika interesanta ekskursija pa LU fakultātēm. Paldies Sventes pagasta pārvaldei par piešķirto autobusu mācību braucienam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *