Sventes vidusskolas meitenēm 2.vieta sacensībās “Vidusskolu kauss”

20.maijā Višķu stadionā notika Latvijas skolēnu 67.spartakiāde vieglatlētikā “Vidusskolu kauss” 1994.-97.g.dz. jauniešiem un jaunietēm. Sventes vidusskolas meitenes izcīnīja 2.vietu komandu vērtējumā (Ludmila Smertjeva, Laila Kalniņa, Anna Kumpiņa, Veronika Putro, Regīna Aņisjko). Par sacensību uzvarētājiem kļuva Daugavpils Krievu viduskolas – liceja vieglatlētes, bet trešā vieta Ogres novada Suntažu vidusskolas komandai. Jauniešu konkurencē Sventes vidusskolas komanda izcīnīja 8.vietu

Individuālās disciplīnās no Daugavpils novada skolām par čempioniem un godalgotas vietas ieguvējiem kļuva:
Veronika Putro (Sventes vidusskola) 1.vieta 600g šķēpa mešanā – 24m 06cm
Regīna Anisjko (Sventes vidusskola) 2.vieta 600g šķēpa mešanā – 22m 81cm
Linda Vingre (Špoģu vidusskola) 2.vieta augstlēkšanā – 1m 40cmLaila Kalniņa (Sventes vidusskola) 2.vieta 3kg lodes grūšanā – 10m 56cm
Linde Vingre, Viktorija Avdejeva, Agrita Zeile, Viktorija Melne (Špoģu vidusskola) 3.vieta 4x100m stafetē – 59,4sek.
Andris Litiņš (Vaboles vidusskola) 3.vieta 1500m skrējienā – 4min. 37,7sek.
Olegs Lapkovskis (Salienas vidusskola) 2.vieta 5kg lodes grūšanā – 13m 36cm
Visvaris Malnačs (Sventes vidusskola) 3. vieta 700g šķēpa mešanā – 43m 53cm

Sacensības organizēja Latvijas skolu sporta federācija un Daugavpils novada sporta skola, ar mērķi sekmēt dalībnieku atlasi sportā, jauno vieglatlētu meistarības paaugstināšanu un veicināt draudzības saišu nostiprināšanu starp skolām, novadiem un pieredzes apmaiņu starp sporta skolotājiem. Labākas komandas, kuras izcīnīja trīs pirmās vietas kopvērtējumā, bija apbalvotas ar diplomiem un kausiem, uzvarētāji un godalgotas vietas ieguvēji individuālā vērtējumā arī saņēma diplomus un medaļas.

Informāciju sagatavoja:
Sergejs Petrakovs
sacensību galvenais tiesnesis

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *