Sventes vidusskolas pirmsskolas grupā notika Lāčplēša dienai veltīts pasākums

11. novembrī  Sventes vidusskolas pirmsskolas grupā notika Lāčplēša dienai veltīts pasākums, ar mērķi uzzināt, kurš tad no zēniem ir „Superpuika 2014”. Visiem zēniem bija jāsagatavo mājasdarbs, kurā vajadzēja no jebkuriem materiāliem izveidot lācīti. Mājasdarbu, žūrija, kuras sastāvā bija meitenes un skolotāja, novērtēja ar punktiem, taču, lai uzzinātu, kurš no zēniem ir vislabākais bija nepeciešams sarīkot vēl kādus uzdevumus. Uzdevumi bija dažādi – uz stiprumu, uz veiklību, uz atmiņu un uz ātrumu. Visi zēni centās parādīt visu, uz ko ir spējīgi, tādēļ bija grūti izvēlēties līderi, un mums  bija nepieciešams skaitīt visus nopelnītos punktus. Apkopojot visus rezultātus izrādijās ka „Superpuiku 2014” ir divi. Nelielas balvas saņēma visi dalībnieki, bet labākie – Kristers Rokjāns un Oskars Saveļjevs ieguva arī medaļas ar uzrakstu „Superpuika 2014”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *