Sventes vidusskolas pulciņa “Galerija” dalībnieku sasniegumi

Sventes vidusskolas vizuālās mākslas pulciņa “Galerija” dalībnieki piedalījās Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes rīkotajā plakātu konkursā “Drošības aleja”. Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde paziņoja plakātu konkursa “Drošības aleja” uzvarētājus, starp tiem ir mūsu skolas audzēknes – Aina Zubrova un Jana Švedova. Daugavpils cietoksnī 2. Oficieru ielas ēku logos izvietoti skolnieču veidotie plakāti, kas vēsta par svarīgāko ceļu satiksmes drošībā, vardarbības un atkarību jautājumos, internetdrošībā.

Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) sadarbībā ar Zviedrijas Karalistes vēstniecību Latvijā un Zviedru institūtu 4.-8. klašu skolēniem rīkoja konkursu “Pepija iedvesmo”. 5. klases skolniece Izabella Muštavinska kļuva par šī konkursa laureāti un viedaproces Xiaomi Mi Band 4 īpašnieci.

2020. gada nogalē pulciņa dalībnieki aktīvi piedalījās Ziemassvētku zīmējumu konkursā “ZOO pasaka”, kuru rīkoja biedrība «Radošā Laboratorija» un «Latgales Dizaina biedrība» sadarbībā ar Latgales zooloģisko dārzu. Kopumā konkursā piedalījās 185 dalībnieki. Sventes vidusskolas skolēni saņēma diplomus par dalību konkursā, oriģinālu ideju un skaistu darbu, bet divi skolēni nominācijas:

  • par visainaviskāko darbu – Angelīna Minkeviča (10.kl.)
  • par viskrāsaināko un vissvinīgāko darbu – Oskars Saveļjevs (6.kl.)

Sirsnīgs paldies pulciņa dalībniekiem par ieguldīto darbu un radošumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *