Sventes vidusskolas pulciņa „Saimniecīte” dalībnieces Latgales novada radošo darbnīcu konkursā „Rakstu darbi”

8.04.2015 Daugavpilī Marko Rotko mākslas centrā notika XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Latgales radošo darbnīcu konkursa  “Rakstu darbi” 2. kārta. Pasākuma mērķis bija sniegt iespēju tā dalībniekiem piedalīties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem veltītajās mākslas programmās, kā arī veicināt izglītības iestāžu mākslas pedagogu sadarbību un pieredzes apmaiņu.

Darbnīcu konkursā piedalījās Sventes vidusskolas pulciņa „Saimniecīte” dalībnieces Amanta Eisāne (4.kl.), Viktorija Ivanova (5.kl.), Tatjana Meinarte (5.kl.).

Mākslas svētku laikā vizuālās mākslas izstādes laureāti M.Rotko centrā izvēlējās un aktīvi darbojās vienā no 14 skolēnu sagatavotajām radošajām darbnīcām, kas reizē bija arī šo darbnīcu prezentācija. Darbnīcu prezentācijas laikā tās vērtēja žūrija, lai interesantākās no tām izvirzītu pasākumam Rīgā.

Konkursā Sventes vidusskolas pulciņa „Saimniecīte” dalībnieces ieguva 1.pakāpi. Konkursam skolnieces sagatavoja skolotāja Aija Saveļjeva.

Pēc radošajām aktivitātēm konkursa dalībniecēm bija iespēja piedalīties ekskursijā pa Marka Rotko centru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *