Sventes vidusskolas skolēni ciemojas pie robežsargiem

Tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, 2018. gada 7. maijā Sventes vidusskolas bērniem un jauniešiem tika organizēta ekskursija uz Valsts robežsardzes Silenes robežapsardzības nodaļu un Silenes robežkontroles punktu.

Ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar Valsts robežsardzes struktūrvienību darbu, apskatīja struktūrvienību rīcībā esošo bruņojumu un tehnisko nodrošinājumu. Īpašu interesi skolēnos izraisīja kinologi, kas sniedza informāciju par dienesta suņu apmācības specifiku un demonstrēja dienesta suņu paklausības elementus.

Šīs ekskursijas mērķis bija skolēnu patriotiskā audzināšana, piederības sajūtas attīstīšana dzimtajam novadam un valstij, kā arī skolēnu iepazīstināšana ar valsts iestāžu darbu un intereses veidošana par robežsarga profesiju.

Braucienu organizēja un koordinēja skolotājas Aija Saveļjeva un Biruta Ondzule.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *