Sventes vidusskolas skolēni eksperimentē Rīgā

2018. gada 5. martā Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā notika Jauno vides pētnieku foruma “Skolēni eksperimentē!” Rīgas atklātā kārta. Konkursā piedalījās divas Sventes vidusskolas grupas. Darbu vadītāji: N. Gridasova un A.Grīnfelde.

7. klases skolnieces Amanta Eisāne, Evelīna Kostjukeviča, Valērija Sokolova prezentēja savus eksperimentus ar nosaukumu „Mūzika visā” un ieguva 2. vietu un skatītāju simpātijas balvu. Skolēnu darbs bija veltīts Latvijas simtsgadu jubilejai!

8.klases skolnieces Aina Zubrova un Tatjana Meinarte prezentēja savu darbu ar nosaukumu “Optiskie brīnumi”.

Pēc konkursa dalībniekiem bija lieliska iespēja iepazīties ar Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmisko centru. Arī skolnieces ar skolotājām apmeklēja brīnišķīgo Modes muzeju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *