Sventes vidusskolas skolēni jauno vides pētnieku forumā „Skolēni eksperimentē”

2015. gada 14. marta Rīgā, jau 13. gadu notiks jauno vides pētnieku forums „Skolēni eksperimentē”, ko rīko VISC sadarbībā ar Bērnu un jauniešu vides izglītības centru „Rīgas Dabaszinību skola” un LU Ķīmijas fakultāti.

Forumā piedalīsies vairāk kā 100 skolēnu, kas prezentēs 65 dažādus ar vidi saistītus eksperimentus un pētījumus.

Latvijas Jauno labāko pētnieku vidū (jau otro gadu pēc kārtas) bija arī Sventes vidusskolas skolēni V.Meinerts (7.kl.) un A. Rudans (4.kl.) (pētījuma vadītāji: S.Drugoveiko, A.Volkova), kuri prezentē savu eksperimentu „Lidojošais brīnums” rezultātus.

Tradicionāli foruma dalībniekiem bija iespēja iepazīt ne tikai savu vienaudžu paveikto, bet arī vērot dažādus interesantus eksperimentus Ķīmijas fakultātes laboratorijās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *