Sventes vidusskolas skolēni mācību ekskursijā uz Silenes robežkontroles punktu un pētniecības centru “Ilgas”

2015. gada 16. oktobrī Sventes vidusskolas 10. – 11. klases skolēniem tika organizēta mācību ekskursija uz Silenes robežkontroles punktu un pētniecības centru “Ilgas”

Ekskursiju organizēja skolotāji: A. Volkova, S. Drugoveiko

Brauciena mērķis: iepazīstināt skolēnus ar Silenes robežkontroles punktu un Studiju un pētniecības centru “Ilgas” darbību.

Skolēniem bija iespēja iepazīties ar Silenes robežkontroles punkta telpām un teritoriju. Ekskursijas laikā tika pastāstīts par robežkontroles punkta darbību, piedāvāta iespēja paturēt rokās ieročus, ar kuriem strādā Latvijas robežsardze, un pavizināties ar robežsardzes transportu.

Pētniecības centrs “Ilgas” atrodas dabas parka “Silene” teritorijā. Pēc vērienīgiem renovācijas darbiem centrs ir kļuvis par vienu no modernākajām studiju bāzēm. Skolēniem tika piedāvāta lieliska iespēja apskatīt brīnumainu kukaiņu kolekciju, kā arī apskatīt renovētās telpas, kurās universitātes bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās “Bioloģija” studējošie iziet lauku praksi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *