Sventes vidusskolas skolēni Rundālē

27.05.2019 Sventes vidusskolas 1.-4. klašu skolēni “Latvijas skolas somas” projekta ietvaros devās ekskursijā uz Rundāles pili, kas ir nozīmīgākā baroka stila pils Latvijā.

Skolēni iepazina kultūrvēsturisku vietu Latvijā, apskatīja dažādus mākslas veidus un žanrus. Pils apmeklētājiem tika izrādītas unikālas pils zāles un istabas: Lielā galerija, krāšņā Zelta zāle, Baltā zāle, bibliotēka u.c., bet hercogienes personīgajos apartamentos gide iepazīstināja skolēnus ar pils dzīves krāšņajām ceremonijām un galma dāmu noslēpumiem. Pēc tam sekoja skaistā Rundāles pils parka apmeklējums. Lai arī visu ceļojumu pavadīja mākoņainās debesis un lietus, tas netraucēja iepazīt vienu no skaistākajām Latvijas vietām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *