Sventes vidusskolas skolnieces 49. starptautiskās bērnu mākslas izstādes konkursa „Lidice” Latvijas kārtas laureātes

2021. gada 11. februārī Čehijas Republikas vēstniecība pasniedza savus goda rakstus piecpadsmit mākslas izstādes „Lidice” Latvijas kārtas dalībniekiem. Šī gada konkursa tēma ir “Robots un mākslīgais intelekts.”

Kopumā vērtēšanai bija iesniegti 780 darbi no 32 Latvijas novadiem, un 190 laureātu darbi tiek izvirzīti izstādei-konkursam Čehijā. No Sventes vidusskolas laureātu vidū ir 10. klases skolniece Angelīna Minkeviča un 11. klases skolniece Aina Zubrova.

Šī gada tradicionālā balvu pasniegšanas ceremonija notika neierastā formātā, attālinātas ceremonijas veidā. 11. februārī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātņu un informācijas fakultātē piedalījās Valsts izglītības satura centra un Čehijas vēstniecības pārstāvji. Tika uzņemta gandrīz stundu ilga filma, ko 26.02. kopā ar vizuālās mākslas skolotāju platformā Zoom noskatījās konkursa laureātes. Čehijas vēstniecība pasniedza goda rakstus un nelielas dāvanas un virtuāli nosūtīja piecpadsmit izvēlētajiem uzvarētājiem, kuru pulkā ir mūsu skolas skolniece Aina Zubrova.

Veiksmi arī turpmāk!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *