Sventes vidusskolas skolotāju ekskursija uz Anīkščiem

2014./2015. mācību gadā Sventes vidusskola atkal ieguva 1.vietu Daugavpils novada mācību olimpiāžu konkursa kopvērtējumā konkursā un 3. vietu interešu izglītības darbā. Skolas kolektīvs tika apbalvots ar Daugavpils novada izglītības balvu – 210 EUR. Skolas skolotāji ar prieku izmantoja balvu par savu darbu – ekskursiju. Sirsnīgs paldies Daugavpils novada vadībai par iespēju atpūsties un atklāt skaistas un brīnumainas vietas Lietuvā!

2015. gada 3. oktobrī notika Sventes vidusskolas skolotāju ekskursija uz Anīkščiem (Lietuva). Meklējot jaunas izjūtas, mēs pastaigājām starp koku galotnēm Anīkščos. Mūsu skatam atverās unikāla gājēju taka vairāku metru augstumā ar neaizmirstamiem panorāmas skatiem! Mums bija iespēja atpūsties pie viena no lielākajiem Lietuvas ezeriem – Rubiķu ezera un braukt ar vēsturisko bānīti maršrutā Rubiķi – Anīkšči, kā arī iepazīt Anīkšču lepnumu – Šaursliežu dzelzceļa muzeju. Anīkščos mēs atklājām sev tautas mākslinieka Staņislava Petraško unikālu un brīnišķīgu akmens bilžu izstādi.

Ekskursiju organizēja skolotāja A.Grīnfelde.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *