Sventes vidusskolas un Naujenes pamatskolas vieglatlētiem veiksmīgi starti Latgales reģiona skolēnu sacensībās vieglatlētikā

2015.gada 12.maijā Vecvārkavā notika Latgales reģiona skolēnu sacensības vieglatlētikā. Daugavpils novadu vidusskolu grupā gan zēniem gan meitenēm pārstāvēja Sventes vidusskolas komandas, kuras uzvarēja Daugavpils novada sacensībās „Vidusskolu kauss”, 8.-9.klašu grupā meitenēm no Daugavpils novada startēja Sventes vidusskola, zēniem Naujenes pamatskola.

Uzreiz jāsaka, ka komandu starts uzskatāms par ļoti veiksmīgu, vidusskolu grupas jaunietēm pārliecinoši 1.vietu izcīnīja Sventes vidusskola, aiz sevis atstājot Rēzeknes 1.vidusskolu un Krāslavas Varavīksnes vidusskolu, kopumā startēja 6 novadu komandas. Sventes meitenes uzvarēja 4 vieglatlētikas disciplīnās, kā arī divreiz bija otrās un divreiz trešās vietas.

Vidusskolu jauniešiem 7 komandu konkurencē sventieši izcīnīja 2.vietu, zaudējot Krāslavas varavīksnes vidusskolai, bet aiz sevis atstājot spēcīgo Daugavpils Krievu liceju. Zēniem 2 uzvaras un pa vienai otrajai un trešajai vietai. Izcils rezultāts 100m skrējiena uzvarētājam Aleksandram Sokolovam-10.9sek.

8.-9.klašu grupā Sventes vidusskolas meitenes 6 komandu konkurencē izcīnīja 4.vietu, atsevišķās disciplīnās izcīnot pa vienai 1., 2. un 3.vietai.Par augstajiem panākumiem paldies Sventes vidusskolas sporta skolotājai Allai Petrovskai un Daugavpils novada sporta skolas trenerim Jānim Petrovskim, kuri gatavoja skolēnus sacensībām.

8.-9.klašu zēnu komandām Naujenes pamatskola kopvērtējumā augstu vietu neizcīnīja, jo uz sacensībām nebija aizvesta pilna komanda, tomēr skolotāja Jāņa Rutkovska trenētie zēni izcīnīja vienu 1.vietu un vienu otro atsevišķās disciplīnās.

Medaļnieki:
1.vieta
Sokolovs Aleksandrs Sventes vidusskola–100m jauniešiem rez.10.9sek.
Prekels Andris Sventes vidusskola-augstlēkšana rez.1.75m
Suvorova Karīna Sventes vidusskola-400m rez.01:10.0
Kumpiņa Anna Sventes vidusskola-augstlēkšana rez.1.30m
Putro Veronika Sventes vidusskola-šķēps rez.26.35m
4x100m stafete meitenēm Sventes vidusskola- rez.00:58.9sek.
Vasiļevska Karolīne Sventes vidusskola-tāllēkšana rez.4.63m
Vaikuls Raivis Naujenes pamatskola-augstlēkšana rez 1.65m

2.vieta
4x100m zēnu stafete Sventes vidusskola-rez.00:48.1
Baurovska Marika Sventes vidusskola – tāllēkšana-rez.4.45m
Putro Veronika lodes grūšana-rez.10.02m
Roleynika Marya Sventes vidusskola – šķēpa mešana rez.28.60m
Lociks Arnis Naujenes pamatskola – šķēpa mešana rez.37.59m

3.vieta
Sokolovs Aleksandrs Sventes vidusskola- 400m rez .55.1sek.
Kumpiņa Anna Sventes vidusskola – tāllēkšana rez.4.41m
Aņisjko Regīna Sventes vidusskola – lodes grūšana rez.9.37m
4x100m stafete meitenēm ventes vidusskola rez.00:59.7sek

8-9_vieglatletika_2015.pdf
vsk_vieglatletika_2015.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *