Svešvalodu nedēļa Kalupes pamatskolā

“Pasaki man un es aizmirsīšu. Iemāci man un es atcerēšos. Iesaisti mani un es iemācīšos.” Bendžamins Franklins.

No 15.04. līdz 18.04. Kalupes pamatskolā notika svešvalodas nedēļas aktivitātes.

Visas nedēļas garumā 7.-9. klašu skolēni varēja risināt uzdevumus, strādāt ar sakāmvārdiem krievu un angļu valodā, pārbaudīt savas zināšanas par ievērojamākajām vietām angliski runājošās valstīs un uzzināt ar ko atšķiras amerikāņu angļu valoda no britu angļu valodas. Skolēniem tika piedāvāta iespēja iesaistīties spēlē „Atrod un mini!”, kur skolēni varēja padziļināt savas zināšanas par Krievijas ievērojamākajām vietām un tautas mākslas stiliem, kā arī izmēģināt sevi kupleju dziedāšanā.

18. aprīlī Svešvalodu nedēļa noslēdzās ar viktorīnu un vārdiņu burtošanas konkursu “Spelling Bee”, kurā tika iesaistīti labākie angļu, krievu valodas skolēni no 7. – 9. klasēm, lai strādātu komandās un atbildētu uz viktorīnas jautājumiem.

Liels paldies visiem skolēniem par piedalīšanos un atsaucību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *