Svēta Valentīna diena

Svētā Valentīna diena samērā jauni svētki, bet viņus iemīlēja un Medumu internātpamatskolā atzīmē kā Draudzības svētkus. Gatavošanās svētkiem sākas no sarunām katrā grupā par draudzību, par cienīgu attieksmi zēniem pret meiteni un otrādi, kā audzināt sava rakstura īpašības lai būtu labi draugi. Kas ir patīkamāk: saņemt dāvanas vai dāvināt? Visu nedēļu zēni un meitenes rakstīja “Valentīnas” un meta tas pasta kastītē, kura bija rotāta ar sirsniņām un balerīnām, kuras skolēni veidoja savām rokām “Radošajā darbnīcā”.

Trešdien bērnus gaidīja pārsteigums. Meitenes no Daugavpils skolām (6 un 16 vidusskolas) atbrauca ciemos un uzdāvināja brīnišķīgu koncertu, uzaicināja mūsu bērnus ciemos. Jaunos draugus skolēni apdāvināja ar rotaļlietām, kuras uzšuja savām rokām (internāta skolotāja L.Koverova). Jaunie draugi aizveda sev līdzi Medumu internātpamatskolas bērnu roku darbu siltumu.

Un beidzot ilgi gaidītais draudzības vakars ir klāt. Bērni uzzināja trīsversijas, kāpēc svētā Valentīna diena tiek svinēta. Dziedāja dziesmas, piedalījās konkursos, mācījās teikt viens otram teikt laipnus vārdus, meklēja Valentīnu un Valentīnu.

Novēlam katram biežāk smaidīt viens otram un teikt patīkamus vārdus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *