Svētki nāk novembrī

Kā ik gadu, sākoties novembra mēnesim, Randenes pamatskolā tiek locītas sarkanbaltsarkanās lentītes. Arī šis gads nebija izņēmums. Vienīgi nedaudz skumji, ka ne visas klases varēja klātienē piedalīties šajā pasākumā.

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, gan pie skolas, gan skolas gaiteņos tika veidoti latviešu ornamenti, uz tiem bija aizdegtas svecītes par piemiņu Atbrīvošanas cīņās kritušajiem.

1.-6. klašu skolēni 17. novembrī piedalījās spēlē ‘’Izzini Latviju!’’. Dienas laikā bija jāiziet 5 stacijas. Pirmā stacija – ‘’Atmini mani’’, otrā – ‘’Iededzies par Latviju”, trešā – “Izveido savu tautastērpu”, ceturtā – “Iekaļ manu vārdu ģerbonī” un piektā – “Karoga stāsts”.

Katrā no šīm stacijām skolēniem bija iespēja ne tikai veidot praktiskas lietas, proti, rotājumus mājām, piemēram, svečturus, mazos karodziņus, kolāžas, bet arī nostiprināt savas zināšanas par Latviju, kā arī apgūt ko jaunu. Risināt krustvārdu mīklas par Latvijas pilsētām, upēm, ģerboņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *