Svētku gaidīšana arī ir svētki!

Medumu internātpamatskolas skolēni 26.novembrī pulcējās uz nu jau par tradīciju kļuvušo Kluso vakaru, kuru šogad vadīja skolotāja Žanna Celminska.

Audzēkņi atsauca atmiņā, ko simbolizē katra Adventa vainaga svece. Noskatoties un pārrunājot redzēto animācijas filmās „Sarkanie zābaciņi Ziemassvētkiem” un „Labie darbi”, skolēni nonāca pie atziņas, ka Ziemassvētki nav tikai dāvanas, bet gan labestības un labo darbu laiks.

Ejot rotaļās, bērni centās teikt viens otram jaukus vārdus, un kā vēlāk izrādījās, tas nemaz nav tik viegli. Katra grupa izveidoja savu Adventa vainagu, par ko dāvanā saņēma jauko šokolādes kalendāru.

Lai visiem priecīgs un balts Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *