Svētku koncerts par godu Latvijas 97. gadadienai Tabores pamatskolā

Vai tu zini, kas ir Latvija?
Tā ir zeme, mana dzimtene.
Vai tu zini, kas ir dzimtene?
Tā ir zeme, kur es piedzimu.
(J. Peters )

16. novembrī skolā notika koncerts par godu Latvijas 97. gadadienai.

Koncertā uzstājās skolas koris, dziedāja “Rīga, Rīga stalta, Rīga”, “Caur sidraba birzi gāju” un “Dzimtene”. Pirmskolas audzēkne Kristīne Lapacka dziedāja solo “Dietu, dietu jaunas meitas” un 7. kl. skolnieces Nadežda Stankeviča un Jūlija Pilinoviča dziedāja duetā “Nekur labi nav tik mājās”. Svētku koncertu vadīja 7. klases skolēni.

Skolā notika dažādi pasākumi: Valsts svētku lentīšu locīšanas pasākums, izzinošā izstāde “Latvija – mūsu Dzimtene”, erudītu konkurss “Latvijas vēsture”.

Skolēnus spēlei sagatavoja un erudītu konkursu vadīja vēstures skolotāja Valentīna Petroviča. Šajā konkursā atkal labāk veicās komandai “Tabore”. Skolā ir apskatāma izstāde veltīta Latvijas dzimšanas dienai “Latvija”, kuras mērķis veicināt skolēnu interesi par Latvijas simboliem, dabu, vēsturiskiem pieminekļiem un rosināt apzināt dabas vērtības. Katra klase kopā ar skolotājiem sagatavoja izstādi: Latvijas nacionālie simboli. Kas ir Rīga? Latvija – skaitļos …

Skolēni iepazina ievērojamas vietas un atklāja sev brīnumiem pilno Latviju. Mūsu dzimtene ir skaista, tikai jāprot to saskatīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *