Svinējām kopā ar Naujeni

No 7.-11. septembrim, iesaistoties dažādās aktivitātēs, Naujenes pamatskolas skolēni svinēja Naujenes pagasta svētkus.

Svētku ietvaros 7. septembrī pie mums viesojās Skanīgais svētku ekspresis kopā ar sirsnīgo un patriotisko dziedātāju Juris Ostrovskis. Priecājāmies par svētkiem, priecājāmies par skaistajām dziesmām, priecājāmies par sauli, kura atgādināja par aizgājušo vasaru.

8. septembrī Juzefovas parkā tika iestādīti tieši šim parkam piemeklēti un atbilstoši Laimes koki. Šajā aktivitātē piedalījās arī mūsu skolas pārstāvji: skolotāja Zinaīda PAULIŅA un 8. klases skolnieki Artjoms JEROŠONOKS un Jānis ORLOVS. Stādot Laimes koku, zēni un skolotāja vēlēja laimi sev, saviem tuvākajiem, skolai un pagastam. Katrs koks nes savu stāstu – šis stāsts būs par mūsu skolu un skolēniem. Ticam, ka mūsu un pārējo iestādītie Laimes koki dzīs dziļas saknes Naujenes pagasta zemītē, augs diženi, vareni un priecēs visus gan tālākā, gan tuvākā nākotnē.

Skolotāja Z.Pauliņa un 8.kl. skolnieki piedalījās arī parka jaunā vides objekta – Laimes krēsls – atklāšanā. To ir veidojos meistars Valdis GREBEŽS.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *