Svjatki jeb svēto dienu svinēšana Biķernieku pamatskolā

Biķernieku pamatskolā 2016.gada jaunā ieskandināšana tika noslēgta 13.janvārī, kad pēc vecā stila laika skaitīšanas tika atzīmēta jaunā gada sākšanās. Šajā dienā tika svinēti tradicionālie gadskārtas svētki – Svjatki.

Svjatkos Biķernieku pamatskolas izglītojamie un skolotāji pēc stundām devās tradicionālajā ķekatu gājienā. Godam ķekatnieki tika saposušies – gājiena dalībnieki bija gan dažādi zvēriņi, gan čigānietes un sieviņas, gan vecīši un gariņi, gan pa kādam mūsdienu mošķītim. Ķekatās tika apraudzīti un apdziedāti Biķernieku pagasta pārvaldes un kultūras nama darbinieki, feldšeru punkta un veikala darbinieki, un vietējie pagasta iedzīvotāji. Visos namos tika ienesti smaidi un prieks, ticēsim, ka arī svētība un radošs gars visam turpmākajam gadam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *