Swedbank skolu programma Vaboles vidusskolā

Cilvēka dzīve ik dienas visdažādākajos veidos ir saistīta ar finansēm. Ikvienam ir svarīgi veiksmīgi vadīt savas finanses, lai tādējādi iegūtu stabilitāti dzīvē un nodrošinātu savu un ģimenes labklājību.

Tāpēc Swedbank Privātpersonu finanšu institūts dažados veidos cenšas izglītot skolēnus finanšu pratības jautājumos. Viens no šiem izglītošanas veidiem ir Swedbank skolu programma, kura piedāvā izglītojošu mācību stundu, kurā tiek veidota jauniešu izpratne par naudas lietām.

Swedbank skolu programma ar nodarbību „Kā prātīgi aizņemties?” 5. novembrī pabija arī Vaboles vidusskolā, kur novadīja nodarbību 10. – 12. klašu skolēniem. Stundas laikā Swedbank speciālistes diskutēja, dalījās pieredzē un idejās. Tika uzdots neliels rēķināšanas uzdevums, analizēta reāla situācija . Mācību mērķis bija ļaut skolēniem izprast, kāda ir prātīgas aizņemšanās jēdziena būtība.

Pēc nodarbības skolēni atzina, ka nodarbība bijusi saistoša un interesanta un viņi gribētu tikties ar Swedbank pārstāvēm arī, lai uzzinātu par citiem jautājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *