Tabores pamatskolas skolēni dejo Daugavpils Olimpiskajā centrā

Tabores pamatskolas skolēni piedalījās deju sacensībās „ Pavasara skaņas” Daugavpils Olimpiskajā centrā 09.04.2016. Deju un kustību metode tā ir, ka ķermenis un psihe ir savstarpēji mijiedarbīga sistēma, kas nozīmē, ka izmaiņas ķermenī un kustībās rada izmaiņas pusaudža emocionālajā stāvoklī. Nodarbības skolā vada diplomēta deju skolotāja Jeļena Posternaka. Dejas un kustība uzlabo fizisko, emocionālo un kognitīvo (uztveri, domāšanu, atmiņu) stāvokli. No sākuma ir domāšana, tikai tad kustības. Konkursa programmā: Lēnais valsis, Vīnes valsis, Rumba un Kvisteps.

Deju festivāls ir skaists priekšnesums, ko redz skatītāji, neskaitāmi daudz treniņu stundu un smags darbs ir tas, kas ļauj dejotājiem dejot viegli un graciozi. Visi dalībnieki saņēma diplomus, medaļas un balvas. Labākie Rumbas sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar kausiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *