Tabores pamatskolas skolnieces piedalījās skatuves runas konkursā „Zelta sietiņš”

Ak, rudens dienas tik skaidras un skaistas!
Zils debess, un saule tā līgo un laistās!
Un lapas tik zaļas un dzeltenas,
Un brūnas, un rudas, un sarkanas.
(Rainis)

Latvijā 2015. gads pasludināts par Raiņa un Aspazijas gadu. Tabores pamatskolā norisinājās izteiksmīgās runas konkurss, šogad veltīts Raiņa un Aspazijas jubilejas gadam. 4.kl. un 6 kl. skolēni deklamēja dzejoļus, bet 2. kl. skolēni zīmēja ilustrācijas.

10. septembrī, Raiņa dzimšanas dienā, Berķenelē notika skatuves runas konkurss „Zelta sietiņš”. Tajā piedalījās divas mūsu skolas skolnieces, deklamējot Raiņa un Aspazijas dzeju, kā arī fragmentu no R. Dobrovenska darba par Raiņa bērnību. Skolēni skaitīja savus mīļākos dzejoļus. Visiem tā ir satikšanās ar dzeju. Pateicības par piedalīšanos konkursā saņēma Anastasija Ņikitina 4.kl. un Svetlana Gabrāne 6.kl. Dzejas diena izvērtās jauka un skanīga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *