Tas bija tik sen …

“Silti vēji priežu silus glāsta,
Bites saldos ziedos rāmi san,
Upe ko mums, šalcot klusi stāsta,
Neaizmirst nekad to tev un man…”

…tā skanīgas vīru balsis pieskandināja Vaboles vidusskolas telpas. Ar šo dziesmu pieci stalti kungi sveica trīs elegantas dāmas šajā skaistajā tikšanās reizē 60 gadus pēc Vaboles vidusskolas absolvēšanas… Savos atmiņu un dzīves stāstos dalījās Anna Korsaka, Lidija Vanaga, Veneranda Putroma, Antons Soms, Juris Vanags, Roberts Žilvinskis, Jānis Lācis un Roberts Vaiders. Katrs stāsts bija kā liecība tam, ka Vaboles vidusskolā gūtās zināšanas un dzīves prasmes ir pavērušas iespējas ne tikai darboties un attīstīties tepat Latvijā, bet doties arī plašajā pasaulē, redzēt svešas zemes. Taču katrs no atmiņu stāstu autoriem uzsvēra to, ka ir savas zemes patrioti, un vienmēr tos ir pavadījusi vēlme dzīvot dzimtajā zemē. Izstaigājot skolas telpas, absolventi ar interesi dalījās atmiņās, kā skola izskatījās toreiz, kurā telpā atradās viņu klase… Ar saviļņojumu daži atpazina sevi staltajos jaunekļos un skaistajās meitenēs 60 gadus senās skolas izlaiduma bildēs… Tikšanās bija ļoti sirsnīga un aizkustinoša, par to vēl ilgi atgādinās absolventu dāvana – skaistās hortenzijas. Paldies! Lai dzīves spars, veselība un saules pilnas dienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *