Teātra diena Biķernieku pamatskolā

Māksla savdabīgi veicina cilvēka izpratni par to, kas notiek pasaulē. Teātra māksla ir viena no patiesi grūtākajām mākslām, jo tēlā var iejusties tikai tad, ja aktierim ir izkopta runa, trenēts ķermenis un spēja paust cilvēka dabai piemītošās tik dažādās emocijas.

Šajā gadā starptautiskā teātra diena Biķernieku pamatskolā bija īpaša. Tieši 27.martā pirmizrādi piedzīvoja teātra iestudējums “Īkstīte”, gandrīz 20 aktieri un Biķernieku pamatskolas teātra pulciņa vadītāja un režisore Jeļena Ivbule. Hansa Kristiana Andersena stāsts par mazmazītiņu meitenīti, kuru par sievu grib iegūt gan neglītais krupja dēls, gan neredzīgais bagātnieks kurmis, ir viena no populārākajām dāņu pasaku meistara novelēm. Bērnus tajā saista aizraujošais sižets, bet vecākus – pārdomas par to, kas ir pateicība, žēlsirdība un mīlestība.

Paldies visiem, kas bija kopā ar mums un par mums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *