Teātra sporta spēles “ImproTelpa”

12. aprīlī Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpā” pirmo reizi norisinājās teātra sporta spēles “ImproTelpa” Daugavpils novada vidusskolu pašpārvaldēm. Šī aktivitāte tika īstenota ar mērķi veicināt Daugavpils novada vidusskolu pašpārvalžu skolēnu komunikācijas un sadarbības prasmju pilnveidošanu, popularizēt teātra sportu kā vienu no improvizācijas teātra specifiskiem novirzieniem, kurā tiek metodiski organizēta sacensība starp divām vai vairākām komandām.

Pirmajā pasākumā piedalījās divas – Salienas un Sventes vidusskolu komandas, kuras vērtēja iepriekš izveidota žūrija: Daugavpils teātra aktieris Vadims Bogdanovs, jaunā dzejniece Anna Sintija Ivanova un Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” pasākumu organizatore Anita Lipska. Ar viena punkta pārsvaru uzvaru guva Sventes vidusskolas komanda.

Sventes vidusskolas komandas kapteine norāda: “Pirmo reizi piedalījāmies tādā pasākumā kā Teātra sports (Improvizācija), mums ir liels prieks, ka mums sanāca uzvarēt. Paldies pasākuma organizatoriem par tādu iespēju!”

Komandu pārstāvji, žūrijas locekļi un skatītāji izteica domu pārvērst šo pasākumu par ikgadēju, tādā veidā veicinot Daugavpils novada jauniešu komunikāciju un improvizācijas prasmes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *