TehnoBuss pieturā „Kalupes pamatskola”

Lai veicinātu bērnu un jauniešu interesi par inženierzinātnēm jau skolas laikā, projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros, tika ieplānota mobilās demonstrāciju laboratorijas jeb 18m garā ar tehnoloģijām aprīkotā autobusa “TehnoBuss” viesošanās Kalupē, kurš apstājās pieturā „Kalupes pamatskola”.

TehnoBusu ar lielu interesi apmeklēja gan lielie, gan mazie interesenti. Jaunāko klašu skolēniem saistošs bija Zobratu mehānikas un dinamo stends, savukārt vecāko klašu skolēnu uzmanību piesaistīja programmējamie CNC metāla apstrādes darba galdi un metināšanas izmēģinājumu stends.

Kāds, ieklausoties stāstījumā, pārliecinājās, ka Latvijā ir iespējams atrast labi apmaksātu darbu dažādos uzņēmumos, ja vien pats esi centīgs un uzņēmīgs un atbildīgs. Vēl kāds cits guva apstiprinājumu savai izvēlei izglītību turpināt kādā no profesionālās izglītības iestādēm. Savukārt skolotājiem ir pārliecība, ka vienaldzīgs neviens nepalika, jo viena lieta, ja par inženierzinātnēm stāsta skolotājs, bet pavisam cita, ja to dara pieredzējuši instruktori.

Mājot ardievas aizejošajam autobusam, katrs izsvēra savu šīs dienas šī autobusa platformas apmeklējuma ieguvumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.