Tehnoloģiju jomas skolotāju seminārs

9. novembrī ZOOM platformā notika Augšdaugavas novada tehnoloģiju jomas skolotāju seminārs.

Seminārā skolotāji tika iepazīstināti ar jaunumiem skola2030.lv. Tika runāts par mācību jomu koordinatoru uzdevumiem, par tehnoloģiju jomas aktualitātēm, datorikas/ tehnoloģiju skolotāja lomu, diagnosticējošajiem darbiem inženierzinībās un caurviju principa izmantošanu digitālo prasmju attīstībā,
MJ koordinatori Veslava Linčika un Airita Šuksto dalījās ar savu pieredzi, demonstrējot labās prakses piemērus pilnveidotā mācību satura un pieejas ieviešanā, akcentējot, kā mācīties dizaina procesu, meklēt risinājumus, izmantojot 6 soļus, kas cieši saistīti savā starpā visā tehnoloģiju jomā, arī inženierzinībās un datorikā.

Seminārā skolotāji iepazinās ar mācīšanās platformas skolo.lv iespējām to izmantot mācību procesā. Tika demonstrēts, kā skolotājs var veidot savus e-kursus ar interaktīviem uzdevumiem, pārbaudes darbiem vai arī jau ar gataviem e-kursu paraugiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *