Telpu futbolā uzvar Zemgales vidusskola

Kā pēdējie 2018.gadā novada skolu spartakiādē sacentās vidusskolu zēni telpu futbolā. Pārliecinoši turnīrā uzvarēja Viktora Guzenko trenētie Zemgales vidusskolas zēni, kuri ne brīdi saviem pretiniekiem nedeva ne mazākās cerības uz uzvaru. Tomēr ļoti sīva cīņa izvērtās par otro vietu, kur Saliena tikās ar Vaboli un nospēlēja neizšķirti 4:4, lai noskaidrotu otrās vietas ieguvējus bija jāskaita vārtu starpība spēlēs pret Zemgales komandu, tā kā Vabole Zemgalei zaudēja ar mazāku rezultātu (4:7) nekā Saliena (1:9), tad otrā vieta pienācās vaboliešiem.

2019.gada 8.janvārī skolēnu spartakiāde atsāksies ar basketbola sacensībām 8.-9.klašu zēniem.

Sportisku visiem Jauno 2019.gadu!

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *