Telpu futbols vidusskolām

Marta pēdējā dienā Silenes pamatskolas sporta zālē četru vidusskolu – Vaboles, Špoģu, Zemgales un Salienas zēnu komandas cīnījās par medaļām novada skolēnu sporta spēļu sacensībās telpu futbolā. No lielā futbola tas atšķiras ar to, ka šeit ir mazāki vārti un uz laukuma atrodas tikai 4 laukuma spēlētāji + vārtsargs.

Komandu spēki bija ļoti līdzīgi un daži lielie rezultāti drīzāk bija izņēmums un veiksme nekā likumsakarība. Stiprākie šogad izrādījās skolotāja Sergeja Pavlova trenētie Špoģu vidusskolas zēni, kuri uzvarēja visās trīs spēlēs un bez zelta medaļām izcīnīja arī tiesības spēlēt Latgales reģiona skolu telpu futbola sacensībās.

Turnīra pēdējā spēlē tikās Vaboles un Zemgales vidusskolas un pirms šīs spēles izveidojās interesanta situācija, jo Vaboles uzvaras gadījumā 3 komandām būtu pa vienai uzvarai un 2 zaudējumiem, skaitot iesistos vārtus, visticamāk pēdējā vietā sliktākas šo 3 komandu savstarpējo sacensību vārtu attiecības dēļ paliktu Salienas vidusskola, kura zaudēja zemgaliešiem ar 0:7. Spēles sākumā likās, ka tā arī būs, jo vabolieši ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, ar šādu rezultātu beidzās arī 1.puslaiks. Tomēr 2.puslaikā zemgalieši saņēmās un savu un Salienas līdzjutēju atbalstīti spēja iesist 6 vārtus, uzvarot ar 6:2, un izcīnot 2.vietu, kā arī ļaujot pagājušā gada čempioniem Salienas vidusskolai saņemt bronzas medaļas.

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *