“Tev ir ideja? Tad parādi citiem!”

10.04.2018 DNKC norisinājās Daugavpils novada sākumskolas skolēnu radošās darbnīcas “Tev ir ideja? Tad parādi citiem!”, kuras laikā 1. un 2. klases skolēni no papīra veidoja apsveikumus dzimšanas dienā.

Lai gan visi darbi bija ievērības cienīgi un žūrijai bija ļoti sarežģīti pieņemt lēmumu par godalgoto vietu piešķiršanu, tomēr izvērtējot visus kritērijus 1. vietu ieguva Zemgales vidusskolas 2. klases skolniece Anastasija Laveniece (pedagogs – Jeļena Kiseļe). Par 2. vietas ieguvēju kļuva Sventes vidusskolas 1. klases skolniece Marika Kostjukeviča (pedagogs – Aija Valeine), bet 3. vieta tika piešķirta Biķernieku pamatskolas 2. klases skolniecei Anastasijai Vasiļjevai (pedagogs – Jeļena Ivbule). Savukārt atzinību ieguva Lāču pamatskolas 2. klases skolniece Viktorija Daņilova (pedagogs – Gaļina Naumuškina). Konkursā piedalījās dalībnieki no 13 skolām. Liels paldies visiem dalībniekiem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *