Tiek izsludināts video konkurss jauniešiem “Es lepojos ar savu pagastu, jo …”

No 11. jūnija līdz 31. oktobrim tiek izsludināts video konkurss novada jauniešiem “Es lepojos ar savu pagastu, jo …” Tā mērķis ir rosināt Daugavpils novada jauniešus izstrādāt video materiālu par katru no Daugavpils novada 19 pagastiem, attīstot jauniešos radošumu, iniciatīvu, kā arī stiprinot lokālās piederības apziņu Daugavpils novadam un tā pagastiem. Tajā var piedalīties novada jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, iesniedzot savus darbus kā individuāli, tā grupā (līdz 4 cilvēkiem).

Iesniegtajiem video materiāliem ir jāatspoguļo, ar ko jauniešu pārstāvētais pagasts var lepoties, būt zīmīgs, piesaistošs un interesants novada un visas Latvijas mērogā. Tas var atainot pagasta dabu, esošos apskates objektus, parādīt, kuri ir tie notikumi, kas “izceļ” pagastu no pārējiem. Iespējams, ka jaunieši lepojas ar savu tautas deju kolektīvu, basketbola komandu vai kādu īpašu personību, kas viņu pagastā ir dzimis, audzis u.tml. Iensiegtais video materiāls nedrīkst pārsniegt 5 min.

Tā kā no iesūtītajiem video materiāliem taps īsfilma par Daugavpils novadu, atspoguļojot, kā to redz Daugavpils novada jaunieši, lai tā turpmāk kalpotu kā reprezentatīvais materiāls, tad aicinām visu 19 Daugavpils novada pagastu jauniešus aktīvi piedalīties šajā konkursā!

Video materiāls (ierakstīts CD/DVD diskā) kopā ar parakstītu pieteikuma anketu (Pielikums Nr.1) ir jāienes Daugavpils novada Kultūras centrā, Dobeles ielā 30, Daugavpilī (2. stāvā) jaunatnes lietu speciālistei Santai Matisānei, kā arī video materiāls ir jāaugšupielādē vietnē www.failiem.lv, faila atrašanās adrese kopā ar pieteikuma anketu ir jānosūta uz e-pastu: santa.matisane@dnd.lv.

Iesniegtie video materiāli tiks vērtēti, labākajiem tiks pasniegtas balvas.

Informācijai:
Santa Matisāne
Jaunatnes lietu speciāliste
santa.matisane@dnd.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *