Tiek rīkots projektu konkurss „Kopā būt!”

Daugavpils novada domes deputāti 26.martā kārtējā sēdē atbalstīja Daugavpils novada projektu konkursa „Kopā būt!” rīkošanu.

Projektu konkursā var piedalīties ikviena vispārējās izglītības iestāde. Projektus izstrādā un īsteno izglītības iestāde sadarbībā ar citu institūciju pārstāvjiem u.c. sadarbības partneriem. Vispārējās izglītības iestādes projektu pieteikumus līdz 2015. gada 24. aprīlim iesniedz Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldē.

Deputāti apstiprināja projektu konkursa nolikumu un vērtēšanas un pārraudzības komisiju. Komisijā darbosies priekšsēdētāja Irēna Bulaša, novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja, un 3 locekļi Natālija Pēterāne, Izglītības pārvaldes speciāliste bērnu tiesību aizsardzības jautājumos, Aija Centnere, novada domes Sociālā dienesta psiholoģe un Jānis Kudiņš, Daugavpils novada domes deputāts.

Lēmumu par atbalstāmo projekta izvēli pieņem komisija un 2015.gada maijā novada domei iesniedz informāciju par konkursa rezultātiem. Atbalstītos projektus finansēt no novada domes budžetā konkursam paredzētajiem līdzekļiem 2100 eiro apmērā, nosakot viena projekta maksimālo atbalstāmo summu līdz 700 eiro.

Kā informēja ziņotāja Natālija Pēterāne, projektu konkurss tiek rīkots ar mērķi kopīgi sadarbojoties izglītības iestādēm ar citu institūciju pārstāvjiem, sadarbības partneriem, rast inovatīvākas darba formas darbam ar riska grupas vecākiem bērnu audzināšanas prasmju un sociālo kompetenču paaugstināšanai, kas sekmētu bērnu attīstībai draudzīgāku vidi un lielāku līdzdarbību no vecāku puses bērnu audzināšanas un izglītošanas jautājumos.

Projektu realizācijas termiņš no 2015.gada 1.jūnija līdz 2015.gada 30.novembrim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *