Tik gaidītā Zinību diena Kalupes pamatskolā!

Mēs gaidām septembri kā senu draugu, ar kuru tikties vienmēr prieks, –
Mēs līdz ar skolu visi mazliet augam, bet rudens ziedos vasara vēl mirdz.

1. septembrī – Zinību dienā pat Latvijas daba ar spožu sauli sveica visus, kas uzsāka jaunu darba cēlienu, augšup kāpjot zinību kalnā.

Vasara aizgāja, paķerot sev līdzi jautrās bērnu čalas, vasaras sauli, piedzīvojumus un siltos vakarus. Tās vietā pie mums palika rudens, kas ar viegli iesārtām lapām un krāšņām puķēm sauc visus bērnus atgriezties skolas gaitās.

Skolas pagalmā pulcējās skolēni, skolotāji, skolēnu vecāki, lai, kā ierasts, ar svinīgu brīdi uzsāktu jauno mācību gadu.

1. septembri ar prieku un vieglu satraukumu sirdī gaidīja 76 Kalupes pamatskolas audzēkņi un 17 skolotāji, kas bija gatavi sniegt skolēniem ne tikai smaidus, bet arī saukt viņus atpakaļ pie mācībām.

Pēc valsts himnas klātesošajiem iedvesmojošus apsveikuma vārdus veltīja mūsu skolas direktore I. Mukāne. Tika dāvātas IZM un VISC sarūpētās Pateicības un dāvanas skolēniem (3.-4. klašu deju kolektīvam “Kalupīte” un vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņam) par aktīvu iesaistīšanos un svētku prieka radīšanu Latvijas Skolu jaunatnes un deju norisēs, par atbalstu saviem skolēniem ar Atzinībām tika suminātas arī skolotājas I. Sauša un R. Vēlika. Sveikt visus, jo īpaši pirmklasniekus, Zinību dienas svētkos ieradās Kalupes pagasta pārvaldes pārstāve I. Ivdra.

Patiešām, īpaši satraukuma pilna diena bija pirmklasniekiem, kuriem viss šajā dienā notika pirmo reizi – tikšanās ar skolotāju, sadraudzēšanās ar skolasbiedriem, jaunās klases iepazīšana, jaunās mācību grāmatas. Ar aplausiem un sirsnīgiem sveicieniem viņi tika sagaidīti. Arī Salaveča un skolas gariņa ierašanās bērnus pārsteidza. Saņemot sarūpētās dāvaniņas un pieķeroties pie rokas „lielajiem” 9. klases skolēniem, mazie jau drošāk varēja iesoļot skolas saimē. Šogad savu ceļu zinību kalnā mūsu skolā uzsāka seši pirmklasnieki.

Jau drīz viss atgriezīsies ierastajās sliedēs – skola, mājasdarbi, grāmatas, tomēr apziņa, ka ir iesākts jauns etaps, dod cerību un cīņas sparu.

Veiksmīgu, interesantu un darbošanās prieka pilnu jauno mācību gadu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *