Tikšanās ar Zemessardzes pārstāvjiem

Patriotu nedēļas ietvaros no 9. līdz 16. novembrim Zemessardzes 36. kaujas atbalsta bataljons piedāvāja informatīvi – patriotisku tikšanos “Kā es kļuvu par karavīru/zemessargu?” ar Augšdaugavas novada skolu jauniešiem.

Ar interesantiem un lietderīgiem dzīvesstāstiem dalījās Zemessardzes pārstāvji no 36. kaujas atbalsta bataljona – virsleitnants Haralds Broks, virsleitnante Sintija Lesniece, kaprāle Gunta Zīmele, kaprāle Olga Titova, zemessardze Anastasija Plasa. Šajā tikšanās reizē Zemessardzes pārstāvji iepazīstināja jauniešus ar militārās karjeras virzienu, ieskicēja perspektīvas nākotnes profesijai.

Jaunieši uzzināja par NBS (Nacionālie bruņotie spēki) visplašāk pārstāvēto struktūru un teritoriālās aizsardzības pamatu – Zemessardzi, par tās mērķiem, uzdevumiem, iestāšanās nosacījumiem, kā arī iesaistīšanos dažādās aktivitātēs. Zemessardzes pārstāvji stāstīja ar kādiem piedzīvojumiem, pienākumiem, izaicinājumiem ir sastapušies, uzsākot savu ceļu militārajā karjerā, kā arī, kas patīk un uzrunā ikdienā darbojoties dienestā. Zemessardzes pārstāvji deva jauniešiem dažādus padomus:

  • nekad neapstāties, bet iet uz savu mērķi;
  • ja esi sasniedzis mērķi, meklē vēl, ko vari sasniegt;
  • galvenais meklēt motivāciju kaut ko darīt;
  • pieņemt izaicinājumus;
  • pārvarēt bailes un noticēt sev;
  • būt atbildīgam par to, ko dari.

Tikšanās izskaņā jaunieši varēja uzdot sev interesējošus jautājumus par karjeras iespējām aizsardzības nozarē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *