Topošie pirmklasnieki ciemojas Naujenes pamatskolā

Daži bērni šo skolu ciemojušies jau agrāk, jo tur mācās un brāļi vai māsas, tāpēc skolu aprakstīja no pieredzes – lielas telpas, plaši gaiteņi, skaļšs zvans un ļoti labs direktors.

1. aprīlī 37 topošie pirmklasnieki no grupas „Zivtiņas” un „Pienenītes” ciemojās Naujenes pamatskolā. Bērnus uzrunāja direktors Pavels Brovkins, ekskursijas gidu lomā bija skolnieces – Pavasaris un Peppija. Mēs bijam iepazīstināti ar skolu telpām, skolotājām, sporta zālē bērni izmēģināja savus spēkus dažādās aktivitātēs, ķīmijas kabinetā mums demonstrēja „burvju” eksmerimentus, aktu zālē mazie bērni noskatījās skolēnu sagatavotos priekšnesumus. Kā piemiņu no šī pasākuma katrs saņēma dāvanu. Emociju pārpilni devāmies atpakaļ uz bērnudārzu un katrs no bērniem aizdomājās par iespēju atgriezties uz šo skolu jau kā pirmklasniekam.

Paldies skolas direktoram P. Brovkinam un viņa kolektīvam par brīnīšķīgo ekskursiju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *