Tradicionālais konkurss Mis un Misters Špoģu vidusskola 2015

Šī gada 20. novembrī Špoģu vidusskolā norisinājās ikgadējais pasākums “Mis un Misters”, kurš šogad bija veltīts ceļojumu tēmai: “Dažas stundas apkārt Pasaulei”. Pasākumā piedalījās skolēni no katras vidusskolas klases un četri skolēni no 9. a klases. Dalībnieki rādīja savu dejotprasmi, parādīja savu erudīciju intelektuālajā konkursā, kā arī parādīja jautru un pozitīvu gaisotni apspēlējot pasaules slavenas dziesmas no piecām pasaules valstīm.

Par “Misteru Špoģu vidusskola” kļuva Marks Romanovs, savukārt Kristīnei Mozulei tika piešķirts “Mis Špoģu vidusskola” tituls. “Vice-Mis” un “Vice-Misters” tituli nonāca Alīnas Osipovas un Valda Meldera rokās. Skatītāju simpātiju balvas ieguva Alīna Osipova un Marks Romanovs. Arī pārējie konkursa dalībnieki ieguva savas nominācijas: Mis Grācija – Lāsma Akote, Mis Smaids – Jolanta Mickeviča, Mis Elegance – Alīna Ivanova, Misters Šarms – Edgars Melnis, Misters Pārsteigums – Jānis Stupelis un Misters Radošums – Vjačeslavs Danilovs. Ar muzikālu sveicienu uzstājās Laura Gribuste un Kristiāna Strode.

Tradīciju ievērojot, šo pasākumu organizēja Špoģu vidusskolas 11.a klases skolēni, bet grandiozais pasākums nebūtu noticis bez godājamās žūrijas – Jāņa Belkovska, Jāņa Briškas, Jāņa Ozoliņa, Iveta Grotkeres, Elitas Promas un Santas Matisānes, kā arī bez sponsoriem –SIA “Agraris” un AS “Latgales Bekons” līdzdalības. Konkursantiem – savām simpātijām vērtīgas balvas pasniedza arī konkursa žūrijas pārstāvji.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *