Tradicionālās muzicēšanas konkursa “Klaberjakte 2019” un tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija 2019” fināls

27. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē norisinājās Latvijas tradicionālās muzicēšanas konkursa “Klaberjakte 2019” un tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija 2019” fināls. Konkursa mērķis ir mūzikas kultūras izpratnes veidošana un pašizpausmes rosināšana tradicionālās muzicēšanas, dziedāšanas jomā, daudzveidīga, lokālās tradīcijās sakņota tautas muzicēšanas un tautasdziesmu repertuāra apgūšana, pārmantošana un popularizēšana. Daugavpils novadu Latvijas tradicionālās muzicēšanas konkursa “Klaberjakte 2019” finālā pārstāvēja Vaboles vidusskolas folkloras kopa “Kanči” (vadītāja Elga Kursiša), kura ieguva 2. pakāpes diplomu, bet tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija 2019” finālā Daugavpils novadu pārstāvēja Špoģu vidusskolas folkloras kopas dalībniece Emma Zdanovska (skolotāja Marija Umbraško), kura arī ieguva 2. pakāpes diplomu. Apsveicam folkloras kopas dalībniekus un vadītājus ar labiem sasniegumiem! Konkursu rīkoja Valsts izglītības satura centrs (VISC).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *