Trešā uzvara projektā “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi”

Jau trešo gadu Lāču pamatskolai ir paveicies saņemt Monreālas Latviešu sabiedriskā centra finansējumu ekskursiju projektu konkursā “Pētīsim un izzināsim Latvijas vēsturi” un pašlaik mēs esam to deviņu Latvijas skolu skaitā, kas jau trešo reizi saņem atbalstu ekskursijas organizēšanai no šī fonda.

Konkursam bija iesniegti 175 pieteikumi no visas Latvijas, no kuriem tika atbalstīti 80, tajā skaitā arī Lāču pamatskolas projekts “Izzināsim Latvijas pirmo prezidentu dzīves gaitas”.

2016. gada 29. martā visi uzvarētāji piedalījās konkursa noslēguma sarīkojumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā, kur no mūsu skolas piedalījās vēstures skolotāja Anna Kondrašenkova. Viņai tika pasniegts pateicības raksts un sertifikāts 400 EURO vērtībā, kurš tiks izmantots skolēnu mācību ekskursijai pa Latvijas valsts pirmo prezidentu dzīves vietām. Skolēniem būs iespēja apmeklēt J. Čakstes māju Aučos, K. Ulmaņa māju Pikšās, piemiņas akmeni G. Zemgalim un pirmās republikas prezidentiem veltīto izstādi Sv. Trīs vienības baznīcas tornī Jelgavā.

Paldies Monreālas Latviešu sabiedriskajam centram par finansiālo atbalstu, dodot iespēju realizēt projektu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *