“Tūkstošgadu stāsts” Turaidā

Septembra nogalē Vaboles vidusskolas 5.-7.klašu skolēni ar “Skolas somu” devās izglītojošā un aizraujošā ekskursijā uz Turaidas muzejrezervātu. Ar lielu interesi skolēni piedalījās komandu orientēšanās spēlē “Tūkstošgadu stāsts”. Spēlē bija ietverti izzinoši un radoši uzdevumi, kuri bija jāizpilda, apmeklējot norādīto objektu. Par visinteresantāko uzdevumu skolēni atzina pakāpienu skaitīšanu Turaidas pils tornī, tāpat skolēni radoši darbojās Dainu kalnā, pētīja leģendu par Turaidas Rozi un iepazinās ar luterāņu baznīcas vēsturi un ekspozīciju. Komandu starpā valdīja gan sacensību gars, gan sadarbība, gan kopā būšanas prieks. Ekskursijas noslēgumā skolēni apskatīja mākslinieku veidotos darbus- rotas, apģērbus, māla izstrādājumus un tradicionālos un krāšņos Siguldas spieķīšus, ko skolēni labprāt iegādājās kā skaistu sveicienu no Turaidas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *