U-14 vecuma grupas vieglatlētiem godalgotas vietas Latvijas čempionātā

2015.gada 7.jūnijā Iecavā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-14 vecuma grupā. Veiksmīgi gada svarīgākajās sacensībās nostartēja Daugavpils novada sporta skolas audzēkņi. 80 metru barjerskrējienā ar personisko rekordu 12.52sek. uzvarēja Edvīns Hadakovs. Lāču pamatskolas skolniece Olga Ignatjeva 300m skrējienā, arī uzrādot personīgo rekordu 45.34sek, ierindojās 2.vietā. Patīkami pārsteidza Kalupes pamatskolas skolnieks Mareks Meženiks, kurš tikai pusgadu, kā nopietni pievērsies vieglatlētikai, bet tik atbildīgās sacensībās, kā Latvijas čempionāts ierindojās 3.vietā 2000m distancē, uzrādot rezultātu 7min.06 sek., pārsteidzošs ir fakts, ka Mareks šo distanci sacensībās veica pirmo reizi.

Paldies par augstajām vietām jāsaka arī treneriem. Edvīnu un Olgu trenē Jana un Dmitrijs Hadakovi, Mareks ikdienā trenējas Kalupē pie Vitālija Aļeksejeva, bet tehniskās un taktikas nianses tiek slīpētas pie Janas un Dmitrija Hadakoviem Daugavpilī un Višķu stadionā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *