Uzsāks Raudas internātpamatskolas likvidāciju

29. jūlija Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē deputāti atbalstīja priekšlikumu par Raudas internātpamatskolas likvidāciju un pievienošanu Medumu speciālajai pamatskolai.

Medumu speciālā pamatskola pārņems Raudas internātpamatskolas tiesības, arhīvu, lietvedību, saistības, tanī skaitā darba tiesiskās attiecības, mācību līdzekļus, finanšu līdzekļus, funkcijas, izglītības programmu un izglītojamos.

Likvidējamās Raudas internātpamatskolas darbiniekiem tiks izmaksāts atlaišanas pabalsts likumā noteiktajā kārtībā. Izglītojamo vecākus informēs par gaidāmajām izmaiņām.

Izglītības iestādes likvidācija jāpabeidz līdz 31. augustam. Izglītojamajiem, ar vecāku līdzdalību, tiks piedāvāta iespēja turpināt mācības Medumu speciālajā pamatskolā, taču tiem ir tiesības izvēlēties arī citu izglītības iestādi.

Galvenais Raudas internātpamatskolas slēgšanas iemesls ir izglītojamo skaita samazināšanās. Ja 2017./2018. m. g. izglītības iestādē mācījās 31 audzēknis, tad 2020./2021. m .g. mācījās tikai 15 audzēkņi, bet uz šo mācību gadu tika plānoti 12 izglītojamie.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *