Vabolē notika gaidu sagaita

16. un 17.jūnijā Vabolē notika Vaboles 45.vienības gaidu sagaita. Tajā piedalījās 8 meitenes. Gaidas iesaistījās dažādās nodarbības. Lielāko daļu no tām meitenes pašas bija sagatavojušas, jo jau pirms nometnes katrai meitenes tika dots kāds uzdevums. Meitenes organizēja un piedalījās origami nodarbībā, kur iemācījās izgatavot vējdzirnavas un ūdensrozes, šķēršļu gājienā, kur Sindija meitenēm bija sagatavojusi gan nopietnus fiziskus pārbaudījumus – iet pīles solī, lekt ar lecamauklu, skriet ar riņķi, gan humoristiskus šķēršļus – pārvietoties ieģērbjot abas kājas vienā šortu caurumā. Gaidas piedalījās orientēšanās sacensībās, kur bija jāatrod 12 kontrolpunkti. Vakara spēlē meitenēm bija jāizgatavo mājiņa no dabas materiāliem, kas nebūtu tik viegli atrodami citiem. Pēc tam meitenes devās izlūkos, uzvarēja tā meitene, kura atrada visvairāk citu mājiņu. Nakts spēles laikā meitenēm komandās bija jāpārvietojas uz noteiktu ģeogrāfisku vietu un jāizpilda tur norādītais uzdevums. Ļoti laba atpūta un relaksācija meitenēm bija pie Baltezera, kur meitenes ne tikai aktīvi iesaistījās dažādās spēlēs ar bumbu, bet arī laiski plunčāja kājas ezera ūdeņos un priecājās par spāri uz rokas un mīlīgo pīļu ģimeni ezerā. Visām garšoja kopīgi pagatavotais ēdiens uz ugunskura un neaizmirstama saullēkta sagaidīšana naktssardzē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *