Vaboles 45. gaidu vienība piedalās “Rudens cerība – Latgales mantojums”

Vaboles 45. gaidu vienība piedalījās Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācijas un Rīgas 155. skautu vienības rīkotajā rudens nometnē “Rudens cerība – Latgales mantojums”, kas notika Vaboles vidusskolā no 31. oktobra līdz 2. novembrim. Nometnē piedalījās 170 dalībnieku – gaidas, skauti, guntiņas, mazskauti, roveri, lielgaidas un vadītāji no Rīgas, Baldones, Ogres, Ķeguma, Valmieras, Kocēniem, Vaboles. Nometne skaita ziņā ir lielākā latviešu skautu un gaidu nometne pasaulē pēdējo gadu laikā. Nometnes programma notika paralēli skautiem un gaidām, mazskautiem un guntiņām, kā arī kopīgi pasākumi – karoga pacelšanas ceremonija, vakara ugunskurs, spēle “Es mīlu tevi, Latgale!”, škēršļu gājiens.

Nometnes “Rudens cerība” organizēšana bija liels izaicinājums Vaboles vidusskolai un 45. gaidu vienībai, lai nodrošinātu visus nepieciešamos apstākļus un kārtību, taču nometne izdevās lieliska! Kopsadarbībā ar nometnes vadītājiem Nilu Klintu un Vitu Karuli, Rīgas 155. skautu vienības jauniešiem un visiem vienību vadītājiem, roveriem un lielgaidām ir izdarīts liels darbs jauniešu patriotiskās, intelektuālās un praktiskās audzināšanas jomā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *