Vaboles gaidas iesaistās labdarībā

Sadarbībā ar Vaboles pagasta sociālo darbinieci Valentīnu Skrindu Vaboles 45.gaidu vienības meitenes iesaistījās labdarības akcijā, ko rīko Daugavpils lietišķo sieviešu klubs “OLIVIA” – “Brīnumi Ziemassvētkos-2015”. Ziemassvētku gaidīšanas laiks – tas ir ļoti īpašs kluss, labestības un brīnumu pilns. Šajā laikā ar visgaišākajām domām darām labus darbus, dāvājot savu mīlestību un atbalstu trūkumā nonākušiem cilvēkiem, īpaši bērniem, kurus skārušas smagas dzīves situācijas. Tāpēc 5.decembrī gaidas iesaistījās informēšanā par iespēju ziedot veikalā “Depo”.

Vaboles pagastā pirms katriem Ziemassvētkiem gaidas ciemojas pie vientuļajiem pensionāriem. Arī šogad meitenes ar pašdarinātām dāvaniņām, skaistu Ziemassvētku dziesmu un flautas spēli iepriecināja 15 pagasta vientuļos cilvēkus.

Patīkamu mirkli pirms garas semestra noslēguma pedagoģiskās sēdes gaidas sagādāja arī saviem skolotājiem.

“Lai jauks, dvēselisks un silts šis Ziemassvētku laiks! Dariet labu un jums simtkārt tiks atdarīts!” – novēl gaidas un vadītāja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *