Vaboles gaidas piedalās kopnieku kursos un sižeta veidošanā par Latvijas skautu priekšnieku Jāni Iklāvu

Vaboles 45.gaidu vienības gaidas Zane Ozola un Megija Gintere 23. un 24.maijā piedalījās kopnieku kursos. Kopnieku kursi domāti aktīviem jauniešiem, kas darbojas skautismā un gaidismā un var būt vadītāji nelielam gaidu skaitam.  Jaunieši iepazinās ar komandas saliedēšanas prasmju veidošanu, publiskās runas un uzstāšanās prasmju veidošanu, vakara ugunskuru sagatavošanu un vadīšanu. Gaidas piedalījās izziņas spēlē pa Rīgas centru. Līdztekus meitenes iesaistījās sižeta veidošanā par skautisma un gaidisma kustību Latvijā un Latvijas skautu priekšnieku J.Iklāvu. Raidījums bija redzams LTV1 27.maijā. Šeit ir adrese, kur to var noskatīties vēlreiz – http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/27.05.2015-momentuznemums.-latvijas-skautu-prieksnieks-janis-iklavs.id50168

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *