Vaboles gaidu svinīgais solījums Skrindu muzejā

14.aprīlī Vaboles Skrindu muzejā notika jaunu gaidu uzņemšana Vaboles 45.gaidu vienībā. “Modrībā par savu godu apņemos visiem spēkiem censties būt uzticīga Dievam un Latvijai, palīdzēt tuvākajam katrā brīdī un pildīt gaidu likumus” – tā solīja 3 meitenes stāvot pie Latvijas karoga un paceļot roku gaidu apsveicei. Gaidu apsveici veido pacelta labā roka, kur īkšķis ir pāri mazajam pirkstiņam – lielākais aizstāv mazāko, pirksti veido apli- saules un pilnības simbols, trīs vidējie pirksti pacelti uz augšu – 3 solījuma daļas. Gaidu vadītāja I.Litiņa katrai meitenei uzsēja zaļo kaklautu ar pelēku apmali un piesprauda nozīmīti pļavas āboliņa lapiņas izskatā, ar katru jauno gaidu pārrunāja gaidu likumus, izpratni par tiem un to pielietošanu gaidu ikdienā.

Pasākums turpinājās muzeja saimes istabā pie siltas tējas tases, kur meitenes dalījās atziņās par savām gaidošanas gaitām un iesaistījās vecāko gaidu rīkotajās aktivitātēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *