Vaboles vidusskolā lieli un mazi atzīmēja Miķeļdienu.

29. septembrī Vaboles vidusskolas telpās saimniekoja Rudentiņš, bagāts vīrs. Gan lieli, gan mazi bija sanesuši interesantus un atraktīvus dārzeņu, ogu un sēņu veidojumus, kas skolas interjeru padarīja krāsaināku un tīkamāku.

Paši mazākie rudens kompozīcijas veidoja kopā ar saviem vecākiem, un Miķeļdienas pēcpusdiena pārvērtās par interesantu un radošu kopābūšanas brīdi. Savukārt lielākie skolēni ar saviem darbiem piedalījās arī konkursā, kur klases varēja nobalsot par sev tīkamāko un skaistāko kompozīciju. Pasākumu organizēja un rīkoja 6.klases skolēni un audzinātāja. Balsojumā ar lielāko balsu pārsvaru uzvarēja 11.klases kompozīcija, kas visus pārsteidza ar izdomu un jauku noformējumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *